Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$1.899905
$189.9905
1000
$1.784774
$1784.774
5000
$1.727204
$8636.02
10000
$1.692653
$16926.53
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 200 lbs (90.72 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Steel® MLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.709' (521.00mm) |
| Length - Approximate | 20.5" |
| Width | 0.180" (4.57mm) |
| Bundle Diameter | 6.00" (152.40mm) |
| Base Product Number | MLT6 |