MLVC13V045C550
Eaton - Electronics Division
型号:
MLVC13V045C550
描述:
VARISTOR 60V 280A 1210
库存 : 2867
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 54 V
Capacitance @ Frequency 550 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 60 V
Varistor Voltage (Max) 66 V
Series MLVC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Energy 1.5J
Maximum AC Volts 32 V
Mfr Eaton - Electronics Division
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 45 V
Current - Surge 280 A