Eaton - Electronics Division
型号:
MLVHV0604V175
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR ESD 175VAC SMD 0604
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.2926
$2.926
25
$0.26372
$6.593
100
$0.182305
$18.2305
250
$0.15352
$38.38
500
$0.124735
$62.3675
1000
$0.09595
$95.95
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 243 V |
| Capacitance @ Frequency | 20 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 270 V |
| Varistor Voltage (Max) | 297 V |
| Series | MLVHV |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Energy | - |
| Maximum AC Volts | 180 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 225 V |
| Current - Surge | 20 A |
| Base Product Number | MLVHV0604 |