首页 / 固定电感器 / MLZ1608N220LT000
minImg
MLZ1608N220LT000
TDK Corporation
型号:
MLZ1608N220LT000
封装:
0603 (1608 Metric)
描述:
FIXED IND 22UH 300MA 1.65OHM SMD
库存 : 32557
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 50mA
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.65Ohm
Series MLZ
Inductance 22 µH