MM3Z13VT1
onsemi
型号:
MM3Z13VT1
品牌:
onsemi
封装:
SOD-323
描述:
DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±6%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series -
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Mfr onsemi
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms