MM3Z20VB
onsemi
型号:
MM3Z20VB
品牌:
onsemi
封装:
SOD-323F
描述:
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323F
库存 : 4855
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323F
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 14 V
Series -
Package / Case SC-90, SOD-323F
Power - Max 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V
Mfr onsemi
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 51 Ohms