MM3Z8V2T1GX
Nexperia USA Inc.
型号:
MM3Z8V2T1GX
封装:
SOD-323
描述:
VOLTAGE REGULATOR DIODES
库存 : 2985
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 5 V
Series MM3Z
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V
Mfr Nexperia USA Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms