Microchip Technology
型号:
MM5451BN
封装:
40-PDIP
批次:
-
描述:
IC DRVR DISPLAY LED 40DIP
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Digits or Characters | - |
| Configuration | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 10 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Display Type | LED |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 11V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tube |
| Interface | Serial |
| Base Product Number | MM5451 |