MMA02040C9100FB300
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MMA02040C9100FB300
描述:
RES 910 OHM 1% 2/5W MELF 0204
库存 : 8550
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 910 Ohms
Series MMA - Professional
Power (Watts) 0.4W, 2/5W