MMB02070C2003FB700
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MMB02070C2003FB700
封装:
0207
描述:
RES 200K OHM 1% 1W MELF 0207
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 kOhms
Series MMB - Professional
Power (Watts) 1W