MMB02070C3307FB200
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MMB02070C3307FB200
封装:
0207
描述:
RES 0.33 OHM 1% 1W 0207
库存 : 24891
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 mOhms
Series MMB - Professional
Power (Watts) 1W