onsemi
型号:
MMBF4393LT1G
品牌:
封装:
SOT-23-3 (TO-236)
批次:
-
描述:
JFET N-CH 30V SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.30115
$3.0115
100
$0.187435
$18.7435
500
$0.128231
$64.1155
1000
$0.098638
$98.638
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type | N-Channel |
| Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id | 500 mV @ 10 nA |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 14pF @ 15V |
| Resistance - RDS(On) | 100 Ohms |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0) | 5 mA @ 15 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 225 mW |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MMBF4393 |
| Voltage - Breakdown (V(BR)GSS) | 30 V |