Mag Layers
型号:
MMD-10EE-1R0M-M1-RU
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 1UH 25A 2.2 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$1.482
$14.82
30
$1.33
$39.9
50
$1.1875
$59.375
100
$1.0735
$107.35
250
$0.9975
$249.375
500
$0.931
$465.5
1000
$0.8265
$826.5
2500
$0.741
$1852.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 27A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.2mOhm Max |
| Series | MMD-10EE-M1 |
| Inductance | 1 µH |
| Type | Molded |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Mag Layers |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |