MACOM Technology Solutions
型号:
MMD835-0805
封装:
0805-2
批次:
-
描述:
DIODE, SRD, 0805-2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.397
$35.397
10
$33.02485
$330.2485
25
$31.64032
$791.008
100
$28.674135
$2867.4135
250
$27.685432
$6921.358
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 15V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.86pF @ 6V, 1MHz |
| Diode Type | Step Recovery Diode |
| Current - Max | 150 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | 0805-2 |
| Series | MMDx |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MMD835 |