MMF-25FRF3K9
YAGEO
型号:
MMF-25FRF3K9
描述:
RES SMD 3.9K OHM 1% 1/4W MELF
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 3.9 kOhms
Series MMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W