MMF-50FRF56K
YAGEO
型号:
MMF-50FRF56K
品牌:
YAGEO
封装:
MELF
描述:
RES SMD 56K OHM 1% 1/2W MELF
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 56 kOhms
Series MMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W