MMF1WSFRE10R
YAGEO
型号:
MMF1WSFRE10R
品牌:
YAGEO
封装:
MELF
描述:
RES SMD 1% 1W MELF
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 10 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 1W