MMF204FRE22R
YAGEO
型号:
MMF204FRE22R
描述:
RES SMD 1% 0.4W MELF
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 22 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 0.4W, 2/5W