MMF25SBRD43R2
YAGEO
型号:
MMF25SBRD43R2
描述:
RES SMD 0.1% 1/4W MELF
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 43.2 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W