MMF25SFRF180K
YAGEO
型号:
MMF25SFRF180K
描述:
MELF RESISTOR 0.25W 180K OHM
库存 : 5755
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 180 kOhms
Series MMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W