MMP200FRE154R
YAGEO
型号:
MMP200FRE154R
品牌:
YAGEO
封装:
MELF
描述:
RES SMD 1% 2W MELF
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 154 Ohms
Series MMP
Power (Watts) 2W