onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3401
$3.401
100
$0.211565
$21.1565
500
$0.14478
$72.39
1000
$0.111378
$111.378
2000
$0.100234
$200.468
5000
$0.094668
$473.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.32V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 150W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-74 |
| Series | MMQA |
| Type | Zener |
| Package / Case | SC-74, SOT-457 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 8V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V (Max) |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | MMQA5V6 |