Micro Commercial Co
型号:
MMS9015HE3-L-TP
封装:
SOT-23
批次:
-
描述:
PNP TRANSISTORS, SOT-23
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.1729
$1.729
100
$0.084455
$8.4455
500
$0.070433
$35.2165
1000
$0.048934
$48.934
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 150MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 10mA, 100mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45 V |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 200 mW |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 1mA, 5V |
| Base Product Number | MMS9015 |