Micro Commercial Co
型号:
MMST2907A-TP
封装:
SOT-323
批次:
-
描述:
TRANS PNP 60V 0.6A SOT323
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.20615
$2.0615
100
$0.109345
$10.9345
500
$0.071972
$35.986
1000
$0.048934
$48.934
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 200MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 600 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 50mA, 500mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 60 V |
| Supplier Device Package | SOT-323 |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Power - Max | 200 mW |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 50nA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 150mA, 10V |
| Base Product Number | MMST2907 |