onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
10
$0.2698
$2.698
100
$0.15257
$15.257
500
$0.101042
$50.521
1000
$0.077463
$77.463
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 12 V |
| Series | MMSZ52xxxT1G |
| Package / Case | SOD-123 |
| Power - Max | 500 mW |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 10 mA |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 16 V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 17 Ohms |
| Base Product Number | MMSZ524 |