MMSZ6V8T1G
onsemi
型号:
MMSZ6V8T1G
品牌:
onsemi
封装:
SOD-123
描述:
DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123
库存 : 31205
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 4 V
Series -
Package / Case SOD-123
Power - Max 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V
Mfr onsemi
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms