MMU01020C1201FB300
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MMU01020C1201FB300
封装:
0102
描述:
RES SMD 1.2K OHM 1% 0.3W 0102
库存 : 4540
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0102
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.2 kOhms
Series MMU - Professional
Power (Watts) 0.3W