MMZ0603S100CTD25
TDK Corporation
型号:
MMZ0603S100CTD25
描述:
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
库存 : 70604
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 10 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.013" (0.33mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series MMZ
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A