MMZ1608R150ATA00
TDK Corporation
型号:
MMZ1608R150ATA00
描述:
FERRITE BEAD 15 OHM 0603 1LN
库存 : 24237
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 15 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MMZ
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.5A