MNR14ERAPJ113
Rohm Semiconductor
型号:
MNR14ERAPJ113
描述:
RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series MNR
Power Per Element 62.5mW