MNR32J0ABJ101
Rohm Semiconductor
型号:
MNR32J0ABJ101
描述:
RES ARRAY 2 RES 100 OHM 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Series MNR
Power Per Element 125mW