Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.85
$2.85
10
$2.5916
$25.916
25
$2.4548
$61.37
50
$2.3978
$119.89
100
$2.28361
$228.361
250
$1.998154
$499.5385
500
$1.941078
$970.539
1000
$1.655622
$1655.622
2500
$1.541432
$3853.58
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage Rating | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 3.9A per Contact |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 12 (2 x 6) |
| Series | MNT |
| Type | Open Top |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Height | 0.240" (6.10mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MNT-106 |