MO2CT631R120J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
MO2CT631R120J
封装:
Axial
描述:
RES 12 OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 Ohms
Series MO
Power (Watts) 2W