MOS1/2CT52R121J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
MOS1/2CT52R121J
封装:
Axial
描述:
RES 120 OHM 5% 1/2W AXIAL
库存 : 4995
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.244" L (2.50mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 0.5W, 1/2W