MOS2CT52R104J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
MOS2CT52R104J
封装:
Axial
描述:
RES 100K OHM 5% 2W AXIAL
库存 : 69
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series MOS
Power (Watts) 2W