MOS3CT631R201J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
MOS3CT631R201J
描述:
RES 200 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 3W