MOV-14D151KTR
Bourns Inc.
型号:
MOV-14D151KTR
品牌:
Bourns Inc.
描述:
VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
库存 : 9946
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 1300 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series -
Package / Case Disc 14mm
Energy 40J
Maximum AC Volts 95 V
Mfr Bourns Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 125 V