MOV-14D270KTR
Bourns Inc.
型号:
MOV-14D270KTR
品牌:
Bourns Inc.
描述:
VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24 V
Capacitance @ Frequency 7400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 30 V
Series -
Package / Case Disc 14mm
Energy 6J
Maximum AC Volts 17 V
Mfr Bourns Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 22 V