Bourns Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.4351
$4.351
25
$0.40584
$10.146
100
$0.32452
$32.452
250
$0.301378
$75.3445
500
$0.254999
$127.4995
1000
$0.19704
$197.04
2500
$0.179654
$449.135
5000
$0.168064
$840.32
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 612 V |
| Capacitance @ Frequency | 290 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 680 V |
| Varistor Voltage (Max) | 748 V |
| Series | - |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Energy | 130J |
| Maximum AC Volts | 420 V |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 560 V |
| Current - Surge | 4.5 kA |
| Base Product Number | MOV-14 |