MOVHE10V510Y-AP
Eaton - Electronics Division
型号:
MOVHE10V510Y-AP
描述:
VARISTOR 510 VAC HE 10MM DISC
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series MOVHE
Package / Case Disc 10mm
Energy 110J
Maximum AC Volts 510 V
Mfr Eaton - Electronics Division
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Box (TB)
Maximum DC Volts 670 V