MOVS4032V150
Eaton - Electronics Division
型号:
MOVS4032V150
描述:
VARISTOR SMD 4032 150V
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series MOVS
Package / Case 2-SMD, No Lead
Energy -
Maximum AC Volts 150 V
Mfr Eaton - Electronics Division
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 200 V