Monolithic Power Systems Inc.
型号:
MP3326GR-Z
封装:
24-QFN (4x4)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC LED DRVR LIN PWM 50MA 24QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8785
$2.8785
10
$2.58495
$25.8495
25
$2.44378
$61.0945
100
$2.11793
$211.793
250
$2.009364
$502.341
500
$1.802986
$901.493
1000
$1.520589
$1520.589
2500
$1.44456
$3611.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 4V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 16 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | 24-VFQFN |
| Voltage - Supply (Max) | 16V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Monolithic Power Systems Inc. |
| Frequency | 220Hz, 250Hz, 280Hz, 330Hz |
| Dimming | Analog, I²C, PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 50mA |