Monolithic Power Systems Inc.
型号:
MP4245GVE-0000-P
封装:
21-QFN (4x5)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
36V, 6A PEAK, BUCK-BOOST CONVERT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2605
$6.2605
10
$5.6202
$56.202
25
$5.31316
$132.829
100
$4.604555
$460.4555
250
$4.368442
$1092.1105
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Series | - |
| Applications | Converter, USB |
| Package / Case | 21-PowerVFQFN |
| Voltage - Output | 1V ~ 23V |
| Mfr | Monolithic Power Systems Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Voltage - Input | 4V ~ 36V |
| Supplier Device Package | 21-QFN (4x5) |
| Number of Outputs | 1 |