Monolithic Power Systems Inc.
型号:
MP4420GJ-Z
封装:
TSOT-23-8
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-8
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5555
$2.5555
10
$2.2952
$22.952
25
$2.16524
$54.131
100
$1.844615
$184.4615
250
$1.73204
$433.01
500
$1.515535
$757.7675
1000
$1.255729
$1255.729
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Current - Output | 2A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 27V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-8 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Frequency - Switching | 410kHz |
| Mfr | Monolithic Power Systems Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MP4420 |