MP725-75.0-1%
Caddock Electronics Inc.
型号:
MP725-75.0-1%
封装:
DPAK
描述:
RES SMD 75 OHM 1% 25W DPAK
库存 : 1695
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.120" (3.05mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Product Status Active
Supplier Device Package DPAK
Resistance 75 Ohms
Series MP725
Power (Watts) 25W
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Number of Terminations 2
Mfr Caddock Electronics Inc.
Features Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate -
Package Tape & Reel (TR)
MP725-75.0-1% 标签
  • MP725-75.0-1%
  • MP725-75.0-1% PDF
  • MP725-75.0-1% 数据表
  • MP725-75.0-1% 规格
  • MP725-75.0-1% 图片
  • 买 MP725-75.0-1%
  • MP725-75.0-1% 价格
  • MP725-75.0-1% 分类
  • MP725-75.0-1% 关联产品
  • MP725-75.0-1% 关联新闻