MP915-150-1%
Caddock Electronics Inc.
型号:
MP915-150-1%
封装:
TO-126
描述:
RES 150 OHM 1% 15W TO126
库存 : 1258
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.450" (11.44mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-126
Resistance 150 Ohms
Series Kool-Pak®MP900
Power (Watts) 15W
Package / Case TO-126-2
Number of Terminations 2
Mfr Caddock Electronics Inc.
Features Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate -
Package Tube
MP915-150-1% 标签
  • MP915-150-1%
  • MP915-150-1% PDF
  • MP915-150-1% 数据表
  • MP915-150-1% 规格
  • MP915-150-1% 图片
  • 买 MP915-150-1%
  • MP915-150-1% 价格
  • MP915-150-1% 分类
  • MP915-150-1% 关联产品
  • MP915-150-1% 关联新闻