MP930-120-1%
Caddock Electronics Inc.
型号:
MP930-120-1%
封装:
TO-220
描述:
RES 120 OHM 1% 30W TO220
库存 : 474
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.650" (16.52mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 120 Ohms
Series Kool-Pak®MP900
Power (Watts) 30W
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Number of Terminations 2
Mfr Caddock Electronics Inc.
Features Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate -
Package Tube
MP930-120-1% 标签
  • MP930-120-1%
  • MP930-120-1% PDF
  • MP930-120-1% 数据表
  • MP930-120-1% 规格
  • MP930-120-1% 图片
  • 买 MP930-120-1%
  • MP930-120-1% 价格
  • MP930-120-1% 分类
  • MP930-120-1% 关联产品
  • MP930-120-1% 关联新闻