首页 / 微处理器 / MPC7410VS400NE
minImg
MPC7410VS400NE
NXP USA Inc.
型号:
MPC7410VS400NE
品牌:
NXP USA Inc.
封装:
360-FCCLGA (25x25)
描述:
IC MPU MPC74XX 400MHZ 360FCCLGA
用户指南
Display & Interface Controllers -
Core Processor PowerPC G4
Operating Temperature 0°C ~ 105°C (TA)
Speed 400MHz
Security Features -
USB -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 360-FCCLGA (25x25)
Series MPC74xx
Package / Case 360-CLGA, FCCLGA
Additional Interfaces -
Number of Cores/Bus Width 1 Core, 32-Bit
Ethernet -
Mfr NXP USA Inc.
RAM Controllers -
Voltage - I/O 1.8V, 2.5V, 3.3V