MPI2512V2-2R2-R
Eaton - Electronics Division
型号:
MPI2512V2-2R2-R
封装:
1008
描述:
FIXED IND 2.2UH 2.2A 87MOHM SMD
库存 : 174
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.049" (1.25mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 87mOhm Max
Series MPI25-V2
Inductance 2.2 µH
Type -
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 30MHz