MPLAD36KP24AE3
Microchip Technology
型号:
MPLAD36KP24AE3
描述:
TVS DIODE 24VWM 39.8VC PLAD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 905A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 26.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Package / Case Nonstandard SMD
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39.8V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V